GYDYMAS. TECHNOLOGIJOS. MOKSLAS

Mūsų gydytojai, slaugytojai ir kiti kraujo bei onkologinių ligų specialistai Jums parinks individualią diagnostiką bei gydymą.

Aktualijos

Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centre lankėsi „The Max Foundation“ atstovai

Gegužės 27 d. Mariam Izoria, „The Max Foundation” programos koordinatorė, lankėsi Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centre (toliau – HOTC).

HOTC ir „The Max Foundation“ bendradarbiauja daugiau nei 11 metų, kad gydytų dešimtį pacientų, sergančių ūmine limfoblastine leukemija. Gydymo režimas apima Ponatinibo (Iclusig) skyrimą – vaistą, kurio nekompensuoja Valstybinė ligonių kasa. „The Max Foundation“ teikia šį vaistą HOTC nemokamai, taip užtikrindami, kad pacientai, kuriems šis vaistas nepasiekiamas, vis tiek turėtų galimybę gauti šį gyvybę gelbstintį  gydymą.

Viena iš šios „The Max Foundation“ kompensuojamo gydymo Ponatinib vaistu sėkmės istorijų – pacientė Raminta Vilkevičienė. Raminta yra HOTC pacientė, serganti ūmine limfoblastine leukemija, ir nuo 2013 metų gaunanti gydymą Ponatinibu. Raminta yra pirmoji pacientė, dėl kurios Santaros klinikų HOTC gydytojas hematologas Andrius Degulys kreipėsi į „The Max Foundation“: „Už dosnią pagalbą suteikiant vaistą Ponatinib norėčiau nuoširdžiai padėkoti šiam fondui ir jo atstovei Mariam Izoria. Ši parama yra neįkainojama, leidžianti mums sėkmingai gydyti pacientus. Esu be galo dėkingas už tokį įsipareigojimą gerinti pacientų gyvenimo kokybę. Be to, norėčiau pasidžiaugti šios komandos profesionalumu ir rūpestingumu: visada buvau maloniai stebinamas greitais atsakymais į mano ir kolegų užklausas bei noru suteikti pagalbą pacientams.”

Pacientė Raminta už grąžintą sveikatą nuoširdžiai dėkoja visai didelei hematologų komandai: „Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro vadovui prof. L. Griškevičiui, daugybei daktarų, slaugytojų bei pagalbiniam personalui. Taip pat esu dėkinga profesorei Londone J. Apperley, bent ketvertą metų man tiesusiai pagalbos ranką, jos dėka 2013 m. laiku buvau įtraukta į Vilties programą šiam gyvybiškai svarbiam vaistui gauti. Na ir, žinoma, labdaros fondui „The Max Foundation“, gelbstinčiam pacientų gyvybes visame pasaulyje tose šalyse, kuriose gyvybiškai reikalingi vaistai pacientams nėra prieinami.“

Santaros klinikų HOTC ir toliau palaikys artimą ryšį su šio fondo specialistais, kad galėtų gydyti pacientus Lietuvoje nekompensuojamais medikamentais, kurie dėl ypač didelės jų kainos yra neįperkami.

 

Šaltinis: VULSK Naujienos

Data: 2024-06-04

Renginiai

Seminarai

Trečiadieniais 14:00-15:00

Ekstra seminarai

Pirmadieniais 14:00 - 15:00

Rezidentų seminarai

Pirmadieniais 14:00 - 15:00

Slaugytojų seminarai

Antradieniais 14:30 - 15:30

12

Padalinių

200+

Darbuotojų

20+

Klinikinių tyrimų

2000+

Transplantacijų

Partneriai

Santariškių g. 2, LT - 08661, Vilnius

+370 5 250 1717