GYDYMAS. TECHNOLOGIJOS. MOKSLAS

Mūsų gydytojai, slaugytojai ir kiti kraujo bei onkologinių ligų specialistai Jums parinks individualią diagnostiką bei gydymą.

Mano e-sveikata

Mano e – sveikata

  • Jei pageidaujate prisijungti prie savo ELEKTRONINĖS LIGOS ISTORIJOS (paspauskite nuorodą).
  • Jei jungiatės pirmą kartą prie savo elektroninės ligos istorijos, prašome vadovautis žemiau pateikta instrukcija.

Kas yra mano e-sveikata (IPK)?

Internetinė Paciento Kortelė (IPK) – tai techninė ir organizacinė priemonė pacientui ar jo įgaliotam asmeniui (pvz., šeimos gydytojui) prieiti prie VšĮ VUL Santaros klinikų įstaigoje elektronine forma kaupiamų medicininių dokumentų (epikrizių, išrašų iš medicinos dokumentų, laboratorinių tyrimų atsakymų, instrumentinių tyrimų aprašymų, operacijų protokolų, vaistų paskyrimų ir t.t.).

Prisijungimas

Prisijungti prie IPK sistemos gali visi asmenys, turintys galimybę identifikuotis per e. valdžios vartus vienu iš šių būdų: per el. bankininkystę arba su elektronine atpažinties priemone (m. parašas). Pasirinkus pageidaujamą identifikacijos būdą, būsite nukreipti į atitinkamą paslaugą, kur reikės vadovautis pateikiamais nurodymais. Sėkmingai prisijungus, būsite grąžinti į IPK interneto svetainės puslapį.

Sutikimas su Naudojimosi sąlygomis

Naudotojai, pirmą kartą prisijungę prie IPK, privalo susipažinti ir sutikti su Naudojimosi sąlygomis. Nesutikus su Naudojimosi sąlygomis, negalėsite peržiūrėti IPK dokumentų ir tęsti darbo su IPK sistema.

Kito asmens įgaliojimas

Kiti asmenys galės peržiūrėti Jūsų IPK dokumentus tik jei turės Jūsų įgaliojimą, kurį sudaryti galite atvykę į VULSK (adresu Santariškių g. 2, kab. Nr. P712) ar Vaikų Ligoninę (VULSK filialą) (Santariškių g. 4, Registratūrą arba Santariškių g. 7, Registratūrą). Įgaliojimai gali būti dviejų rūšių: teisinio pagrindo (tai asmenys, kuriems yra numatyta teisinė prievolė atstovauti Pacientą) ir Paciento valios (tai Paciento pageidaujami asmenys, kuriems nėra numatyta teisinė prievolė atstovauti Pacientą). Įgaliojimo rūšis bus nurodoma jo sudarymo metu. Sudarant Paciento valios įgaliojimą, atvykę į gydymo įstaigą, turėsite užpildyti ir pasirašyti Paciento valios sutikimo formą, kurios pagrindu bus suteikti įgaliojimai matyti Paciento IPK duomenis. Sudarant teisinio pagrindo įgaliojimą, atvykę į gydymo įstaigą, turėsite pateikti teisinę prievolę atstovauti Pacientą įrodančius dokumentus, pvz. tėvai, kurie nori matyti savo vaikų iki 18 metų klinikinius dokumentus, privalės pateikti gimimo liudijimą bei savo asmens tapatybės dokumentą (pasą arba ID kortelę).

Asmens pasirinkimas prisijungus

Prisijungus ir sutikus su Naudojimosi sąlygomis, galėsite matyti savo ir asmenų, kurių VULSK sukurtus dokumentus turite teisę matyti pagal įgaliojimą, pasirinkimą.

Klinikinių dokumentų peržiūra

Ligos istorijų sąraše, kuris automatiškai atidaromas prisijungus prie IPK, galėsite matyti ligos istorijas, kurios buvo sukurtos Paciento apsilankymų VULSK metu. Spustelėjus ant kiekvienos iš jų numerio, galėsite matyti klinikinius dokumentus, kurie buvo sukurti toje ligos istorijoje. Kai ligos istorijų sąrašas yra ilgas, turėsite galimybę naudotis puslapiavimo funkcija. Paspaudus ant dokumento pavadinimo, atskirame lange pamatysite patį dokumentą, kuris gali būti tekstinis tyrimo aprašymas, paveikslas, garsinis įrašas, dokumentų rinkinys ar kt. Pasirinkus nuorodą „Visi dokumentai“, matysite Paciento ligos istorijų dokumentus viename sąraše. Pasirinkus nuorodą „Vaizdai“, matysite Paciento radiologinius tyrimus. Pasirinkus nuorodą „EKG vaizdai“, matysite Paciento EKG tyrimus.

Paslaugų atsisakymas

Pacientas gali bet kada atsisakyti IPK paslaugų. Pasirinkę „Atsisakyti paslaugų“, matysite visus savo turimus įgaliotinius. Visi Paciento valios įgaliojimai bus nutraukti, kai Pacientas atsisakys paslaugų. Teisinio pagrindo įgaliotiniai, Pacientui atsisakius paslaugų, liks nepakitę ir įgalioti asmenys galės matyti Paciento IPK duomenis (pvz. vaikui virš 16 metų atsisakius IPK paslaugų, jo tėvams šios paslaugos teikimas nebus nutrauktas iki kol vaikui sukaks 18 metų). Atsisakius paslaugų, sutikimas su Naudojimosi sąlygomis nebegalios, todėl norėdami prisijungti ir matyti IPK dokumentus kitą kartą, turėsite iš naujo sutikti su Naudojimosi sąlygomis.

Šaltinis: https://viva.santa.lt/IPK/instrukcija.asp

Renginiai

Seminarai

Trečiadieniais 14:00-15:00

Ekstra seminarai

Pirmadieniais 14:00 - 15:00

Rezidentų seminarai

Pirmadieniais 14:00 - 15:00

Slaugytojų seminarai

Antradieniais 14:30 - 15:30

12

Padalinių

200+

Darbuotojų

20+

Klinikinių tyrimų

2000+

Transplantacijų

Partneriai

Santariškių g. 2, LT - 08661, Vilnius

+370 5 250 1717